Ot drobiazg

 

DVD KOBIETA i MĘŻCZYZNA

grafika:

Michał "Włodek" Włodarczyk

"PIENIA i JĘKI" - Audio CD

 

    1 sierpnia 2011 roku ukazała się nasza pierwsza płyta do wysłuchania. Tak więc, gdy będziecie jej słuchać, nie rozglądajcie się wokół, bo w pobliżu nas nie znajdziecie. My w tym czasie siedzimy w piwnicy drżąc z ciekawości czy znajdziecie niespodziankę. „Pienia i jęki…” zawiera nasze najbardziej ulubione piosenki, wykonane z towarzyszeniem zespołu muzycznego - Łukasz Pietsch, Paweł Pietsch, Bartek Pietsch, Tomasz Szczepaniak, Waldemar Franczyk, Grzegorz Piotrowski, oraz grupy MoCarta. Mamy nadzieję, że będziemy Wam towarzyszyć w aucie, pociągu i czasem w domu.. ZAMÓW PŁYTĘ.

 

DVD KOBIETA i MĘŻCZYZNA

zdjęcie na odładce:

Kamila Markiewicz-Lubańska

"KOBIETA i MĘŻCZYZNA" - PŁYTA DVD

 

    Długo kazaliśmy Wam czekać na tę płytę, a to dlatego, że zawiera nasz ukochany program i oddając go w Wasze ręce chcieliśmy by był idealnie wydany, z najlepszą grafiką (ukłony dla Michała Włodarczyka) i z mnóstwem dodatków, materiałów z zasobów naszego archiwum. Możecie więc jak zwykle znaleźć na płycie ukryty dodatek, który tym razem jest wyjątkowo gorący, nasze zwierzenia na temat związków, oraz teledysk naszych przyjaciół z zespołu Terminal. O programie głównym chyba nie musimy wspominać... czy musimy? No więc - jest. Większość skeczy z "KiMa". ZAMÓW PŁYTĘ.

 

DVD POJUTRZE

grafika: Studio Printel

"POJUTRZE" - PŁYTA DVD

 

    12 grudnia 2008 roku pojawiła się nasza nowa płyta DVD z programem "POJUTRZE". Jest to wydanie dwupłytowe, na jednej płycie jest program główny, na drugiej dodatki. Znów mieliśmy sporo materiałów dodatkowych, to co mieliśmy zrobić? Tylko ofiarować. Poza tym jest też niespodzianka, aż przebieramy nogami żebyście ją zobaczyli. Pamiętajcie, w trakcie odtwarzania programu głównego na pilocie nacisnąć angle.

 

DVD HRABI DRACULA

zdjęcie na odładce:

Małgorzata Zielińska

"HRABI DRACULA" - PŁYTA DVD

 

    W maju 2008 roku ukazała się nasza druga płyta dvd. Materiał pochodzi z telewizyjnego koncertu w klubie Rotunda w Krakowie. Płyta jest bardzo bogata w materiały dodatkowe, które pochodzą z przepastnych archiwów naszego kabaretu. Jest również (jak na każdej płycie) dodatek ukryty w postaci wideo, w którym to Aśka przeżywa na scenie swój mały dramat. Warto poszukać i warto znaleźć.

 

DVD TERAPIA

rysunek na odładce:

Przemek Tytus Krupski
www.przemas.art.pl

"TERAPIA" - PŁYTA DVD

 

    W lutym 2007 roku ukazała się nasza pierwsza płyta dvd. Materiał pochodzi z koncertu w Teatrze Na Świebodzkim we Wrocławiu, wyprodukowany przez firmę Printel i kabaret Hrabi. Wydawanie płyt zaczęliśmy od naszego drugiego programu pt. "TERAPIA". No i zrobiły się nam zaległości, bo pominęliśmy nasz pierwszy program - "DEMO". Tymczasem możesz zerknąć na "Terapię".

     

DVD A'YOY

 

"BAŚŃ O LUDZIACH STĄD / ZAMKNIĘCI W CELULOIDZIE" - PŁYTA DVD

 

    Ukazała sie od dawna zapowiadana plyta DVD filmu Wytworni A'YoY - "BAŚŃ O LUDZIACH STAD".
Rzecz o świecie żuli, gdzie większość ma szczurzą mordę i braki w każdej dziedzinie. Jest też zło czyste w postaci Prezesa i walka o drogocenny kamień.
W rolach głównych: Stanisław Tym, Robert Górski, Małgorzata Szapował, Maciej Stuhr, Znany Wojtek Kamiński, Agnieszka Sobańska-Litwin, Joanna Kołaczkowska i inni...

    Płyta nie jest zwyczajna, bo zawiera też drugą dużą produkcję, Zielonogóskiej Inicjatywy Filmowej, - "ZAMKNIĘCI W CELULOIDZIE".
Historia kilkuwątkowa, zakręcona, poprzeplatana, dotycząca grupy ludzi, która orientuje się, że gra w filmie.
W rolach głównych: Bartosz Klauziński, Ewa Stasiewicz, Andrzej Piątek, Anna Osińska, Barbara Tomkowiak, Kamil Piróg, Przemysław Żejmo, Magda Mleczak, Dorota Halama, Adrianna Borek. ZAPRASZAMY.

 

 

stronę opracowali: Aśka Kołaczkowska i Michał Włodarczyk

grafika: Michał Włodarczyk, www.wuem.pl